Anasayfa
Kurumsal
Hizmetlerimiz
Referanslarımız
İletişim

Kontrollü Bina Yıkımı

Yakın zamanda ivme kazanmaya başlayan kentsel dönüşümle beraber bina yıkımlarında artış yaşanıyor. Günümüzde bina yıkım uygulamaları daha komplike bir süreçten geçiriliyor. 

Yasal koşullara uygun göstermeyen yapılarda Antalya bina yıkımı hizmetini yapabiliriz. Biz bu uygulamaları tamamen profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Riskli olarak değerlendirilen yapıları kontrollü bir şekilde yıkabiliriz. Kontrollü bina yıkımı kısa süre içerisinde tamamlanır. Farklı nedenlerden dolayı zedelenmiş ve yapısal hasarları bulunan yapılar çevresi içinde tehdit yaratmaktadır. Kontrollü bina yıkımı sonrası yeni binaların yapımı da kolayca tamamlanır. Ülkemizde son yıllarda artan modern şehirleşmeye uymayan kaçak yapıların sayısı artmaya başlamıştır. Bu durum deprem riskinin de artmasına neden olmuştur. Eski yapıların büyük bir bölümü beton kalitesi bakımından düşüktür. Bu da zamanla riskli yapı olmalarına neden olmaktadır.

Taşıyıcı özelliğini kaybetmeye başlayan binaların güçlendirilmesi ya da yıkılması gerekir.  Bina yıkımın yasal izinlere sahip firmalar bu alanda sizlere gerekli desteği verebiliyor. Biz kontrollü bina yıkımı konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Çevredeki evlere herhangi bir zarar vermeden bu hizmetin tamamlanmasını sağlayabiliriz. Yıkım sırasında ortaya çıkabilecek tüm risk faktörlerini ele alıyoruz. Özel eğitim ve sertifikalara sahip ekiplerimiz sizlerin yanında olmaya devam ediyor.

Kontrollü Bina Yıkımı

Yüksek standartlarda kontrollü bina yıkımı yapabiliyoruz. Yıkım öncesinde tüm olasılıklar önceden saptanarak planlanan yıkımlar tamamlanır. Tüm süreç boyunca, çevreye hasar minimum düzeyde işimizi yapıyoruz. Son zamanlarda belirlenen yönetmelikler neticesinde moloz atımı tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Geçmiş dönemlerde, uzun vakitler harcanarak tamamlanan bu işlem günümüzde kolayca bitiriliyor. Antalya bina yıkımcı olarak;

    • Patlayıcı ile bina yıkımı,

    • Patlayıcı olmadan bina yıkımı hizmetlerini yapabiliriz.

Biz yıllardır bu alanda destek veriyoruz. Mevcut taleplere göre en doğru hizmeti vererek aradığınız desteği sunabiliyoruz. Bu alanda deneyimli ve uzman kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Ayrıca inovasyon çalışmalarımızla beklentileri tam olarak karşılıyoruz. Hızlı değişen piyasa ve isteklerini maksimum verimle karşılamak temel amaçlarımızdan bir tanesidir. Yüksek kalitedeki ekipmanlarla birlikte mevcut işlerini sorunsuz şekilde tamamlarız.

Kuruluşumuzdan bu yana alanında başarılarıyla tanınmış birçok inşaat firmasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşterilerin mevcut isteklerini değerlendirerek, en uygun yol haritasını uyguluyoruz.